Lenoi HX12 NVR Kayıt Cihazı

HX12 MOBİL NVR

Lenoi HX ürün ailesinin en gelişmiş mobil NVR kayıt cihazı. 16 kameraya kadar kayıt yapabilme özelliği, maksimum 5MP kamera çözünürlüğne sahip olan HX12, araç içi yolcu bilgilendirme ve 8 portlu aktif PoE özellikli switch ile zengin bir deneyim sunuyor.

Detaylı Özellikler »

Lenoi Max Araç Takip Sistemi

Lenoi Max ATS

Türkiye'nin en kaliteli, en hesaplı araç takip sistemi. Küçük ölçüleriyle aracınızın her köşesine saklayabilir, aracınızı güvenle takip edebilirsiniz. Dahili bataryasıyla cihazınıza müdahale edilse bile aracınızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Detaylı Özellikler »

Lenoi Pro Araç Takip Sistemi

Lenoi Pro ATS

En zorlu şartlarda, ülkemizin en ücra kesimlerine hizmet götürmek zorunda olan güzide kurumlarımız PTT ve Türk Kızılayı'nın tercih ettiği araç takip ve filo yönetim sistemi. Lenoi Pro araç takip sistemi, aracınızdaki aklınız olmaya çok hevesli.

Detaylı Özellikler »


HX10 Mobil NVR. TSE'den onaylı yerli Mobil NVR Kayıt cihazı.

HX10, bütçenizin dostu profesyonel mobil nvr kayıt cihazı. Fiyatıyla rakiplerinin yarısı, kalitesiyle iki katı. Dahili profesyonel araç takip sistemi özelliğiyle aracınız daima güvende. Yerli üretim olması avantajıyla da bütün ihtiyacınız daima bir telefon uzağınızda.

Lenoi HX10 Mobil NVR Kayıt Cihazı

HX11 Mobil NVR
O'nda herşey var.

Gelişmiş bir mobil NVR kayıt cihazı olmasının yanında, 8 kanal aktif PoE özellikli switch, araç içi yolcu bilgilendirme özelliği, medya-reklam oynatıcısı, çift hard disk girişi ve daha birçok özelliği ile birlikte tek başına bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya aday bir ürün.

Lenoi HX11 Mobil NVR Kayıt Cihazı

HX12. İşte bu.

HX ürün ailesinin en gelişmiş parçası. 4K çözünürlükte görüntü çıkış desteği, 16 kanala kadar 1080P kayıt yapabilme kapasitesi, kamera başına maksimum 5MP. çözünürlüğe ulaşabilmesi, USB3.0, gigabit ethernet ve dahası... HX12 dahili 4.5G özelliği sayesinde mobil ortamda da sabit ortamlar kadar hızlı ve kaliteli bir ürün deneyimi yaşatmaya hazır.

Lenoi HX12 Mobil NVR Kayıt Cihazı